Výbava pro správné westernové ježdění

Kompletní vybavení pro koně z kvalitních materiálů a v kvalitním provedení. Dokonalá ruční výroba, která je zárukou té nejvyšší kvality.
Westernová uzdečka prokone-js.cz je úžasnou kvalitní výbavou pro vaše westernové jízdy. Patří k hlavnímu vybavení, která vám nesmí chybět, protože, jak víte, slouží jako prostředník komunikace mezi jezdcem a koněm. Výrobce dobře ví, jak důležitá je nejen kvalita materiálů, kterým je kůže, ale i precizní výrova.
Vybrat si můžete z několika rozměrů i barev. Černá, hnědá nebo i červená.
Základním vybavením jsou ale i westernové otěže. Kůže je kvalitní a je zárukou dlouhé životnosti, a protože výrobci záleží na nejvyšším komfortu, můžete si vybírat z různých rozměrů a barev.
Samozřejmě, že nesmí chybět ani kvalitní westernový poprsník, také z kvalitní kůže a opět si můžete vybrat z několika velikostí a barev.

bílý kůň s kovbojem hledícím do dáli
 
Westernová uzdečka je nabízena v těchto barvách: hnědá floral, hnědá bordura, tmavě hnědá-Havana a černá floral. Velikost Cob/Full . To celé můžete dokompletovat s poprsníkem, otěžemi a zadním podbřišníkem.
Westernové otěžejsou také ručně vyrobené. Můžete vybírat z těchto barev: hnědá, tmavě hnědá-Havana a černá. Velikost Full. Její délka 189 cm. Můžete dokompletovat s poprsníkem, uzdečkou a zadním podbřišníkem.
Westernový poprsníknesmí samozřejmě chybět. Váš kůň může mít hnědou floral, hnědou borduru, tmavě hnědou-Havanu nebo černou floral. Pevné a kvalitní pozinkované kování. Je možné dokompletovat s uzdečkou, otěžemi a zadním podbřišníkem.

červený dostavník se čtyřspřežím
 
S těmito výrobky jste vy i váš kůň v naprostém bezpečí. Můžete se v klidu vrhnout do disciplín jako je Western Riding, Trail, Western Pleasure aj.
Váš kůň se bude cítit uvolněně a nebude mít problém zvládnout jakoukoli disciplínu, protože výrobky od této firmy ho nikde nebudou tlačit ani dřít.
 
U tohoto výrobce naleznete široký výběr vybavení pro koně v různém stylu a provedení, které jezdci i koni přinesou pravý komfort.