Restart

Každý se v životě ocitl v situaci, kdy mu připadá, že už není možné jít dál a všechny problémy na světě se přesunuly právě na něj. Ano, nejsou to opravdu krásné časy, ale vždy si pamatujte, že ze všech situací, do kterých vás život zavede, je důležité si vzít pořádné ponaučení, neboť nikdy nevíte, co se vám bude jednou hodit. Pokud jste tedy právě přišli o práci a váš život se tak trochu sesypal jako domeček z karet, tak není rozhodně čas na nějakou sebelítost a plácání se ve smutku, ale naopak – je čas se zmátořit a začít na sobě pracovat, aby se co nejdříve dostavily výsledky a vy jste mohli opět nastoupit v plné polní. Co vám může pomoci, když se snažíte ucházet o novou práci?vtipné obličeje

  • Sepište si co nejkvalitněji životopis. Ten by měl samozřejmě zahrnovat rubriku o mně Váš kouzelník, kde můžete vypsat všechny své kvality. Nesnažte se být však přehnaně expresivní o svých kladech, mohlo by to působit přesně opačným smyslem, než vy chcete.
  • Dbejte o svůj zevnějšek. Šaty dělají člověka a to platí snad ve všech životních situacích, takže před tím, než vyrazíte na nějaký ten pohovor, se ujistěte, že máte vyžehlenou košili a čisté šaty, protože první dojem je opravdu důležitý. Také pečujte o svou plet‘ a mějte vždy dobře upravené vlasy, aby vám byl vidět obličej a nepůsobili jste tak, že jste pod vlivem nějakých návykových látek.

trik s kartami

  • Sportujte. Věřte tomu, že když začnete vykonávat nějakou fyzickou aktivitu, tak budete spokojenější a šťastnější. Je to totiž jednoduchá chemie. Při sportu se nám do těla vyplavuje spoustu hormonů, které působí i na naši psychickou stránku. Nejenže tedy budete vypadat mnohem více spokojenější, ale budete také vypadat i fyzicky statnější a bude vám to prostě mnohem více slušet. Tohle všechno vám pomůže najít v sobě jistou sílu, která vás zdárně dovede až do cíle – do nového zaměstnání.